Про нас

Ми - організація, основною місією якої є відновлення сім’ї та створення здорового,щасливого і безпечного середовища для дітей, які по різним причинам були позбавлені його у своїх біологічних сім’ях.  Ініціаторами і засновниками створення Всеукраїнського громадського благодійного фонду «Батьківська турбота» (надалі ВГБФ «Батьківська турбота») є дві місіонерки зі Сполучених штатів Америки – Джейн Хаетт та Барбара Клайбер. Вони проживають та служать дітям, які опинились у скрутному становищі, на території України з 90 –х років.

ВГБФ «Батьківська турбота» є благодійною, недержавною, неприбутковою організацією, що була створена у 1999 році з метою надання фінансової і матеріальної допомоги дітям та соціально незахищеним верствам населення України. У своїй діяльності ВГБФ «Батьківська турбота» керується Конституцією України, зокрема Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та Статутом ВГБФ «Батьківська турбота».

Про нас - ВГБФ «Батьківська турбота»
Про нас

Основним проектом ВГБФ «Батьківська турбота» є Центр соціальної реабілітації «Ковчег» (надалі ЦСР «Ковчег»), який було створено  з метою здійснення суспільно-корисної діяльності для сприяння захисту дитинства, безпосередньо для сприяння в наданні дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової, благодійної та інших видів допомоги на індивідуальному та сімейному рівнях.

Центр розміщується  в мальовничому куточку Пущі-Водиці, що є курортною зоною м.Києва  і дає змогу оздоровлювати дітей цілий рік. Працівники Центру з батьківською турботою піклуються про дітей, навчаючи, наставляючи та застосовуючи терапію, основану на взаєминах довіри. Ми розуміємо, що сім’я та сімейне оточення найкраще сприяє розвитку дитини, тому  працюємо з біологічними батьками на відновлення їх батьківського потенціалу та на повернення дітей в сім’ї. Якщо ж немає можливості збереження біологічної сім’ї, тоді діти влаштовуються в сімейні форми виховання.

Наш персонал