05 липень 2020

Програми: «Наставництво» та «Корпоративне наставництво»

Програми: «Наставництво» та «Корпоративне наставництво»

Наставництво

Для індивідуальної підтримки дітей підліткового віку та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя, в ЦСР «Ковчег» вже близько 10 років діє програма «Наставництво».

Наставник може допомагати дитині в кількох напрямках. Можна разом виконувати домашнє завдання чи соціалізовувати підопічного: навчати правильних моделей поведінки, комунікації з оточуючими. Також наставники допомагають формувати нові навички – навчають готувати їжу, робити покупки, розподіляти гроші.

Наставник – це авторитетний друг, готовий проводити час з дитиною, спілкуватися, давати поради.

Організація наставництва здійснюється  центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання дитини.

Корпоративне наставництво

Програма «Корпоративне наставництво» - це комплекс послуг, які надаються бізнесом в співпраці з НКО і державою, для підтримки молоді в розумінні своїх талантів, бажань та можливостей у визначенні майбутньої професії з метою їх успішної інтеграції в суспільстві.

Метою програми є створення тісних наставницьких відносин для вихованців та випускників інтернатних установ, підвищення мотивації до навчання та роботи, створення можливостей для проходження стажування та працевлаштування.

З більш детальною інформацією можете ознайомитись на сторінці Програми у Facebook або ж задати питання, надіславши листа на e-mail:

https://www.facebook.com/nastavnyky/

nastavnyky@gmail.com